Zapraszamy do Zespołu Willowo-Ogrodowego przy ul. Warszawskiej 35 na cykl wydarzeń organizowanych w ramach Tygodnia Patriotycznego „Witaj majowa jutrzenko!”.

30 kwietnia (niedziela), godz. 12:00, 14:00, 16:00
Rodzinne warsztaty robienia flag i kokard narodowych.

6 maja (sobota), godz. 16:00
Koncert w wykonaniu uczniów klasy fortepianu Mariny Rusak ze Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. T. Szeligowskiego, Szkoły Muzycznej I stopnia im. W. J. Ciesielskiego oraz Szkoły Muzycznej I stopnia w Strzelcach Krajeńskich.

8 maja (poniedziałek), godz. 16:00
Koncert w wykonaniu zespołów kameralnych oraz uczniów klasy fletu Barbary Sawińskiej ze Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. T. Szeligowskiego oraz Szkoły Muzycznej I stopnia im. W. J. Ciesielskiego.

10 maja (środa), godz. 17:00
Gorzowskie Konwersatoria Muzealne
Wykład pt. „Konstytucja 3 maja w kontekście innych konstytucji XVIII i XIX wieku” wygłosi Łukasz Zborowski z Działu Historii i Sztuki Muzeum Lubuskiego.

Udział we wszystkich wydarzeniach organizowanych w ramach Tygodnia Patriotycznego „Witaj majowa jutrzenko!” jest bezpłatny.