Państwa opinie na temat oferty oraz sposobu funkcjonowania Muzeum Lubuskiego stanowią czynnik rozwoju naszej instytucji i są dla nas bezcenne. Jesteśmy wdzięczni za każdą sugestię czy recenzję.

INFORMACJA OGÓLNA
Ilona Krakuska – sekretariat

 info@muzeumlubuskie.pl
  95 732 28 43

SIEDZIBA ADMINISTRACJI
Zespół Willowo-Ogrodowy
ul. Warszawska 35
Gorzów Wielkopolski
poniedziałek – piątek 8.00 – 15.00


DYREKCJA
Dr Ewa Pawlak
dyrektor

e.pawlak@muzeumlubuskie.pl
95 732 28 43 | 600 473 814


POZYSKIWANIE MUZEALIÓW
Ewa Ryś-Celmer
kierownik Działu Ochrony Zbiorów

e.rys.celmer@muzeumlubuskie.pl
95 732 28 43 | 517 373 967


DZIAŁ UPOWSZECHNIANIA
I PROMOCJI
Katarzyna Chorążyczewska

k.chorazyczewska@muzeumlubuskie.pl
95 732 28 43 w.34 | 600 733 148


DIGITALIZACJA ZBIORÓW

Piotr Seweryński

p.sewerynski@muzeumlubuskie.pl

95 732 28 43 w.25 | 604 225 196

DYREKCJA
Grażyna Tyranowska
zastępca dyrektora

g.tyranowska@muzeumlubuskie.pl
95 732 28 43 | 604 542 843


WYNAJEM WNĘTRZ WILLI
Monika Kowalska
kierownik filii

m.kowalska@muzeumlubuskie.pl
95 732 28 43 | 788 932 555


KONTAKT DLA MEDIÓW
Małgorzata Sawoch

m.sawoch@muzeumlubuskie.pl
95 732 28 43 w.34


FILIA MUZEUM GRODU SANTOK

95 723 37 27

KSIĘGOWOŚĆ
Grażyna Jasińska
główna księgowa

g.jasinska@muzeumlubuskie.pl
95 732 28 43 | 728 866 097


WYNAJEM SALI W SPICHLERZU
Lech Dominik
zastępca kierownika filii

 l.dominik@muzeumlubuskie.pl
95 722 54 68 | 517 374 815


BIBLIOTEKA
Aleksandra Widziak

biblioteka@muzeumlubuskie.pl
95 732 28 43 w.30


FILIA ZAGRODA MŁYŃSKA (nieczynna z powodu remontu)

Joanna Skrodzka
kierownik filii

a.skrodzka@muzeumlubuskie.pl

888 996 972

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA MUZEUM LUBUSKIEGO
Zarejestruj się i bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami