czarno białe zdjęcie W. Kucki z kobietami w garderobie teatru

Muzeum Lubuskie zaprasza 8 marca na godzinę 17.30 do Zespołu Willowo-Ogrodowego na promocję drugiego wydania albumu „Waldemara Kućki spacer po Gorzowie”. Autor albumu Lech Dominik zabierze Państwa na spacer po Gorzowie lat 60. i 70. w towarzystwie aktorki teatralnej i dubbingowej Alicji Gałązki i wokalistki jazzowo-soulowej Magdaleny Kujawskiej, które wykonają minirecital PRL. Przypomną kompozycje śpiewane niegdyś przez wspaniałe kobiety: Marylę Rodowicz, Annę Jantar, Grażynę Łobaszewską, Krystynę Prońko czy Alibabki. Będzie to niezwykła, sentymentalna podróż w czasie i przestrzeni. I jak zwykle z niespodziankami od organizatorów.

Bilety w cenie 15 zł można nabywać od 23 lutego br. w Zespole Willowo-Ogrodowym przy ul. Warszawskiej 35.

Uwaga! Podczas spotkania uczestnicy, którzy zakupili bilety, będą mogli nabyć album „Waldemara Kućki spacer po Gorzowie” w cenie 30 zł / sztuka.

Spotkania z cyklu „Waldemara Kućki spacer po Gorzowie” na bis! zostały sfinansowane z budżetu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

Mecenasem spotkania jest Przemysław Janus Beauty Center.