Grafika przygotowana do promocji konkursu "A jednak działa!", w którym nagrodą będzie płyta Michała Kwiatkowskiego pt."Cicha Noc"

Szanowni Państwo!

26 grudnia 2022 roku odbędzie się premiera ostatniego, 100. odcinka cyklu „A jednak działa!”. Tym razem bohaterem nagrania będzie pianino Pleyel z ok. 1920 roku. Brzmienie zabytkowego instrumentu sprawdzi gość specjalny – Michał Kwiatkowski.

Z okazji jubileuszowego odcinka przygotowaliśmy KONKURS. Nagrodą jest płyta z kolędami „Cicha noc/ Douce Nuit” Michała Kwiatkowskiego oraz autograf Artysty z dedykacją. Album idealnie wpisuje się w świąteczny klimat – to tradycyjny i klasyczny repertuar jakim są piękne, polskie kolędy.

Płytę otrzyma osoba, która na Facebooku Muzeum Lubuskiego pod konkursowym postem (tutaj wstawcie odnośnik -> https://www.facebook.com/MuzeumLubuskie) jako pierwsza wymieni największą liczbę gości specjalnych (oprócz Michała Kwiatkowskiego), którzy wystąpili w odcinkach cyklu „A jednak działa!”.

Na odpowiedzi czekamy do 19 grudnia 2022 roku.

Powodzenia!