PARKOWANIE

  • Zespół Willowo-Ogrodowy przy ul. Warszawskiej 35 – najwygodniej będzie zaparkować na ogólnodostępnym parkingu przy Filharmonii Gorzowskiej.
  • Spichlerz przy ul. Fabrycznej 1-3 – za Spichlerzem znajduje się niewielki parking, a w bliskiej okolicy można również szukać miejsca na parkingach sąsiadujących dyskontów lub w centrum handlowym Nova Park.
  • Zagroda Młyńska w Bogdańcu przy ul. Leśnej 37, Gród Santocki w Santoku przy ul. Wodnej 2a – parkingi znajdują się bezpośrednio przy budynkach.

ZWIEDZANIE

Czas zwiedzania jest uzależniony od Twojego indywidualnego tempa. Jeśli zwiedzasz Muzeum z przewodnikiem, trwa to ok. godziny. Jeżeli bierzesz udział w wydarzeniu takim jak otwarcie wystawy, konwersatorium itp., a musisz wyjść przed jego zakończeniem, zrób to ze spokojem. Sam decydujesz o tym, ile czasu chcesz spędzić w Muzeum.
Pamiętaj, że Muzeum jest miejscem publicznym i zachowuj się tak, jakbyś chciał, by zachowywali się inni zwiedzający. Jeśli przyszedłeś ze swoimi pociechami, prosimy, żebyś miał je na oku. Jeśli po Muzeum oprowadza Cię przewodnik, uważnie słuchaj i śmiało zadawaj pytania. Chłoń wiedzę, która jest tutaj dostępna na wyciągnięcie ręki.

Więcej informacji w REGULAMINIE ZWIEDZANIA


UWAGI, POMYSŁY, PROPOZYCJE WSPÓŁPRACY

Zachęcamy do komunikowania się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej bądź wiadomości prywatnej na Facebooku. Z przyjemnością pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania!
Możesz też zadzwonić do sekretariatu (nr telefonu: 95 732 28 43), skąd pani Ilona przełączy Cię do odpowiedniej osoby!