magnolie kwitnące w ogrodzie muzealnym a w tle willa

Szanowni Państwo, od 4 maja, decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, niektóre instytucje kultury mogą wznowić swoją działalność. W związku z tym przygotowujemy nasze muzeum do ponownego otwarcia, realizując wytyczne Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, które mają na celu zapewnienie Państwu, jak i muzealnikom maksymalnego bezpieczeństwa.

Od najbliższej środy – 6 maja – zapraszamy na spacery po ogrodzie w Zespole Willowo-Ogrodowym przy ul. Warszawskiej 35, otwartym codziennie w godzinach od 10:00 do 18:00. Pamiętajmy, że podczas zwiedzania ogrodu wszystkich nas obowiązują ogólne zasady bezpieczeństwa, wprowadzone przez rząd.

O kolejnych krokach, zmierzających do otwarcia muzeum, będziemy Państwa informować na bieżąco – prosimy śledzić nasz profil na Facebooku oraz aktualności na stronie internetowej www.muzeumlubuskie.pl.