baner reklamujący piątek z w.Kućką

Piątek z Waldemarem Kućką – 17 lipca, godz. 18-20, Stary Rynek

Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta, razem z galerią handlową NoVa Park oraz Urzędem Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, zapraszają na… piątek z Waldemarem Kućką!

W najbliższy piątek, 17 lipca, zapraszamy wszystkich na Stary Rynek, gdzie w godzinach 18-20 będzie można porozmawiać z autorem albumu „Waldemara Kućki spacer po Gorzowie” — Lechem Dominikiem oraz z małżonką artysty — panią Elżbietą Kućko, zdobyć autografy oraz zaopatrzyć się w albumy, teki ze zdjęciami i zakładki do książek w promocyjnych cenach:
— 1 egzemplarz albumu — 30 zł,
— 5 i więcej egzemplarzy — 25 zł / sztuka,
— teka z 12 fotografiami artysty — 10 zł,
— zakładki do książek — 2 zł / sztuka.

A miłośników zakupów zapraszamy tego samego dnia w godzinach 13-18 do NoVa Park, gdzie odbędzie się akcja „Przyjdź na zakupy i wróć z pięknym albumem”. Aby otrzymać wyjątkowy upominek, należy:
– zrobić zakupy za min. 200 złotych (można łączyć maksymalnie 2 paragony) w NoVa Park;
– zarejestrować dowody zakupu w Punkcie Obsługi Akcji;
– odebrać album „Waldemara Kućki spacer po Gorzowie”!

Do zobaczenia w mieście!