grafika promująca Lubuski Konkurs Plastyczny 2022

Serdecznie zapraszamy do udziału w Lubuskim Konkursie Plastycznym 2022, który jest częścią Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE.
Organizatorem Etapu Powiatowego dla miasta Gorzów Wielkopolski jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim.

Temat Lubuskiego Konkursu Plastycznego PRO ARTE 2022:

Witajcie! W naszej bajce
Słoń zagra na fujarce
Pinokio nam zaśpiewa,
Zatańczą wkoło drzewa (…)

Powstaje nowa ekranizacja  „Akademii Pana Kleksa”. Reżyser będzie miał nie lada wyzwanie… A Ty jak przedstawiłbyś swoją bajkę?
Niekoniecznie odnosząc się do książki Jana Brzechwy, spróbuj za pomocą środków plastycznych zobrazować swoją najbardziej szaloną opowieść.

Konkurs realizowany jest w czterech kategoriach wiekowych:

• I kategoria wiekowa (wiek 7-9 lat, rocznikowo)

• II kategoria wiekowa (wiek 10-12 lat, rocznikowo)

• III kategoria wiekowa (wiek 13-15 lat, rocznikowo)

• IV kategoria wiekowa ( wiek 16-18 lat, rocznikowo)

Przegląd Powiatowy (obrady Rady Artystycznej) odbędzie się 16 maja 2022 roku (poniedziałek) w Regionalnym Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze.

Zgłoszenia uczestników przez formularz internetowy będą przyjmowane do 11 maja 2022 roku (środa) do godz. 16:00.

Link do internetowego formularza zgłoszeniowego:

Prace konkursowe wraz z wymaganymi podpisanymi zgodami należy dostarczyć do 11 maja 2022 roku (środa) do Spichlerza – filii Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta przy ul. Fabrycznej 1-3 w Gorzowie Wielkopolskim.

Godziny otwarcia filii:

środa – niedziela

10.00-18.00

tel. 95 722 54 68

Uprzejmie prosimy, by dostarczane przez Państwa prace (maksymalny format A2) były opisane w następujący sposób:

• imię i nazwisko uczestnika

• data urodzenia uczestnika

• nazwa placówki delegującej

• imię i nazwisko opiekuna

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie:
http://rcak.pl/pro-arte/lubuski-konkurs-plastyczny/ Regulamin konkursu oraz wymagane załączniki znajdują się poniżej:

Lubuski Konkurs Plastyczny 2022 – REGULAMIN Z ZAŁĄCZNIKAMI