Ilustracja fragmentu piaskownicy z łopatką i wiaderkiem przygotowana na potrzeby konkursu na na nazwę placu zabaw przy Muzeum Grodu Santok. Na dole pasek z logami muzeum, gminy Santok oraz jubileuszowym 45. lecia Muzeum Grodu Santok

Wójt Gminy Santok oraz Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wlkp. ogłaszają konkurs na nazwę dla nowego placu zabaw, który powstał przy Muzeum Grodu Santok (ul. Wodna 2a w Santoku). Nazwa powinna nawiązywać do charakteru miejsca, które jest przeznaczone do edukacji z zakresu historii, archeologii i paleontologii.

W konkursie mogą brać udział dzieci przedszkolne w wieku 5-6 lat oraz uczniowie klas I – III ze szkół podstawowych z terenu gminy Santok.

Na zgłoszenia czekamy do 14 kwietnia.

Główną nagrodą w konkursie jest rower, a wśród wszystkich uczestników konkursu rozlosujemy nagrody rzeczowe.

Szczegóły znajdują się w regulaminie.