konkurs fotografii black and white

Szanowni Państwo!

Dnia 20 września 2021 roku zakończył się nabór prac do konkursu fotografii „Gorzów black & white”. Dziękujemy wszystkim osobom, które nadesłały do nas swoje prace konkursowe.

Otrzymaliśmy fotografie 28 autorów, spośród których po dwie prace każdego autora zakwalifikowane będą do prezentacji na wystawie pokonkursowej (w formie wydruków naklejonych na sztywne podłoże ekspozycyjne).

Aktualnie trwają przygotowania do wystawy. Wernisaż odbędzie się w piątek, 19 listopada 2021 roku w Spichlerzu przy ul. Fabrycznej 1-3 o godzinie 18:00, czyli w miesiącu, w którym przypada czterdziesta rocznica śmierci Waldemara Kućki. Już dziś zapraszamy wszystkich uczestników konkursu do udziału w tym wydarzeniu.

W październiku zostanie powołane jury, które wyłoni zwycięzców konkursu. Wyniki poznacie Państwo podczas uroczystego otwarcia wystawy pokonkursowej.