baner nabór na warsztaty

„iGRA z wnuczką babcia, dziadek – będzie słychać u sąsiadek” to projekt, którego celem jest budowanie mostów pomiędzy na pozór odległymi światami. W ramach projektu połączone zostaną dwa pokolenia dziadek/ babcia – wnuczek/wnuczka: jedno z nostalgią wspominające dni swojej młodości, drugie wychowywane w duchu nowoczesnych technologii. Z połączenia tych dwóch perspektyw, w ramach projektu powstaną ścianki muzyczne, które zostaną zainstalowane w zabytkowym ogrodzie Muzeum Lubuskiego. Dzięki temu, w tym miejscu powstanie swoisty muzyczny plac zabaw, który stanie się miejscem rodzinnych spotkań i pretekstem do wspólnego spędzania czasu. Wszystkie działania warsztatowe odbędą się w dwóch lokalizacjach: w Filharmonii Gorzowskiej oraz Muzeum Lubuskim im. Jana Dekerta. Współpraca tych dwóch instytucji w sposób symboliczny połączy wartości młodego, nowoczesnego, energicznego pokolenia z dojrzałością i doświadczeniem seniorów. Projekt zostanie zainaugurowany Dniem Babci i Dziadka (27 stycznia 2019, niedziela), a zakończy się Dniem Dziecka (2 czerwca 2019, niedziela).

Aby zgłosić udział pary międzypokoleniowej dziadek/ babcia – wnuczek/wnuczka, należy wypełnić FORMULARZ ONLINE lub jego wersję papierową, dostępną w kasie Filharmonii Gorzowskiej oraz w Muzeum Lubuskim.

Chęć uczestnictwa w projekcie wiąże się z koniecznością zapoznania się z REGULAMINEM PROJEKTU.

Zarówno formularz, jak i regulamin można pobrać tutaj: https://muzeumlubuskie.pl/2018/11/14/oglaszamy-nabor-do-projektu-miedzypokoleniowego/

Zgłoszenia przyjmujemy do 4 stycznia 2019 roku. Wówczas zostanie także opublikowana lista osób zakwalifikowanych do projektu.