grafika promująca Gorzowski Konwersatoria Muzealne

Tradycyjnie, w drugą środę miesiąca zapraszamy do Zespołu Willowo-Ogrodowego na Gorzowskie Konwersatoria Muzealne. 13 kwietnia 2022 roku o godzinie 17:00 odbędzie się wykład Lecha Dominika „Rola Waldemara Kućki w kształtowaniu gorzowskiego środowiska kulturalnego w latach 60. i 70. XX wieku”. Liczymy na aktywne zaangażowanie publiczności w rozpoznawanie postaci, miejsc i wydarzeń na zdjęciach. Do zobaczenia w muzeum!

Wykład Lecha Dominika „Rola Waldemara Kućki w kształtowaniu gorzowskiego środowiska kulturalnego w latach 60. i 70. XX wieku” w ramach Gorzowskich Konwersatoriów Muzealnych

Data: 13 kwietnia 2022 roku

Godzina: 17:00

Miejsce: Zespół Willowo-Ogrodowy – filia Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Warszawska 35