grafika promująca zajęcia wakacyjne dla dzieci „Wakacje z muzami 2022”

Drodzy Rodzice, Opiekunowie, kochane Dzieci!
1 czerwca 2022 roku rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na WAKACJE Z MUZAMI.

Turnusy:

4-8 lipca 2022 / Sz(t)ukam!

W każdy dzień tygodnia dzieci będą mogły poprzez warsztaty i zajęcia plastyczne zapoznać się z eksponatami znajdującymi się na muzealnych ekspozycjach. W programie: historia dawnych mieszkańców Willi, wykonanie witrażu na podstawie własnej legendy, lepienie glinianych naczyń na podstawie eksponatów z wystawy porcelany ze zbiorów Carli Müller, wakacyjne malowidła, czy sztuka składania żurawi z kartki papieru. Podsumowaniem całotygodniowej zabawy będzie prezentacja wykonanych prac na uroczystym wernisażu. Wychowawca prowadzący: Małgorzata Rubażewicz.

Kontakt:

email: m.rubazewicz@muzeumlubuskie.pl
tel.: +48 95 732 28 43 w.27

Mecenas turnusu:
Sklep Da Vinci, ul. Drzymały 16, Gorzów Wielkopolski

11-15 lipca 2022 / Gorzów – stąd jestem!

Uczestnicy turnusu zapoznają się z sylwetkami pięciu mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego, którzy dzięki swoim umiejętnościom, talentom i pasjom doczekali się uhonorowania w postaci pomników umieszczonych w przestrzeni miejskiej (m. in. Włodzimierz Korsak, Paweł Zacharek, Bronisława Wajs – Papusza czy Edward Jancarz). Czas na zajęciach poświęcimy na wycieczki, zabawy i wykonywanie prac plastycznych. Będzie wesoło, kreatywnie i inspirująco. Wychowawca prowadzący: Wioletta Amanowicz.

Kontakt:

email: w.amanowicz@muzeumlubuskie.pl
tel.: +48 95 722 54 68

Mecenas turnusu:
Miasto Gorzów, ul. Sikorskiego 5, Gorzów Wielkopolski

22-26 sierpnia 2022 / Muzealny kalejdoskop

Każdego dnia uczestnicy odegrają inną rolę w muzealnym kalejdoskopie. Wyruszą w świat starego kina, poznają historię kultowych gorzowskich kin i wcielą się w rolę wyświetlającego filmy operatora. Jako asystenci Białej Damy, zgłębią tajniki jej stroju, namalują postać oraz odbędą podróż śladem dawnych fryzur i zmierzą się z trudną sztuką ich upinania. W oparciu o muzealne zegary odbędą również podróż z Panem Czasem. Muzealny kalejdoskop zakończą lalki motanki wykonane według własnego projektu. Wychowawca prowadzący: Małgorzta Ziętek

Kontakt:

email: m.zietek@muzeumlubuskie.pl
tel.: +48 95 732 28 43

Mecenas turnusu:
Kino Helios, Aleja Konstytucji 3 Maja 102, Galeria Askana

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

OFERTA ZAJĘĆ WAKACYJNYCH – ULOTKA PDF