Grafika przedstawiająca dwa kciuki uniesione w górę, jeden w kolorach flagi ukraińskiej, a drugi polskiej oraz serce w kolorach flagi ukraińskiej

Ми сердечно запрошуємо осіб спосеред біженців з України, які були б зацікавлені у співпраці / волонтерській роботі / праці в музеї. Запрошуємо педагогів, освітників, художників, істориків, мистецтвознавців, археологів, етнографів та музейників. Ми хотіли б запитати про Ваші очікування та які у Вас  можливості/ потреби. Ми хочемо спільно розробити пропозицію, наприклад, на заняття, які Ви зможете проводити в нас самостійно або разом з нами, маючи на увазі україномовних  користувачів.

Місце і час зустрічі – головний будинок Любуського музею, вуль. Варшавська 35, 29 березня (вівторок), година 12.00

Serdecznie zapraszamy osoby spośród uchodźców z Ukrainy, które byłyby zainteresowane współpracą/wolontariatem/pracą w muzeum. Zapraszamy pedagogów, edukatorów, artystów, historyków, historyków sztuki, archeologów, etnografów, muzealników. Chcielibyśmy zapytać o Państwa oczekiwania, jakie macie możliwości/potrzeby. Pragniemy wspólnie wypracować ofertę dla Państwa, np. zajęcia, które będziecie Państwo mogli u nas poprowadzić sami lub razem z nami, z myślą o odbiorcach ukraińskojęzycznych.

Miejsce i czas spotkania – główny budynek Muzeum Lubuskiego, ul. Warszawska 35, 29 marca (wtorek), godzina 12.00