baner Piknik u Schroederow

Zapraszamy na coroczną imprezę plenerową przybliżającą historię Zespołu Willowo-Ogrodowego, a zwłaszcza jego dawnych mieszkańców, organizowaną przez Nadwarciańskie Towarzystwo Upowszechniania Dziedzictwa Kulturowego, na terenie Zespołu Willowo-Ogrodowego – filii Muzeum Lubuskiego. Hasło tegorocznej edycji to „sport”, dlatego też podczas pikniku będą dostępne stanowiska z grą w szachy, boule, czy badmintona. Po raz kolejny zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie za najciekawszą stylizację ubioru oraz wykonywania pamiątkowych fotografii na tle stylizowanej ścianki.

PROGRAM PIKNIKU:

godz. 12:00 – otwarcie pikniku przez Dyrektor Muzeum Lubuskiego dr Ewę Pawlak oraz ogłoszenie o konkursach za najlepszą stylizację i najlepsze zdjęcie
godz. 12:15-14:00 – konkurencje sportowe
godz. 14:00-15:00 – występ artystyczny Stowarzyszenia Art Drama
godz. 15:00-15:30 – ogłoszenie wyników konkursu
godz. 15:30-16:00 – pokaz tańca cygańskiego w wykonaniu Zespołu Romani Dance
godz. 16:00 – zakończenie pikniku

Wstęp bezpłatny!

Zadanie publiczne dofinansowane z budżetu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego oraz Województwa Lubuskiego.