przebiśniegi kwitnące na trawniku w ogrodzie muzealnym

Jeszcze tylko do niedzieli filie Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta (Zespół Willowo-Ogrodowy, Spichlerz, Muzeum Grodu Santok) będą otwarte dla zwiedzających. Od 15 marca, w związku z zaostrzeniem zasad bezpieczeństwa w województwie lubuskim, zawieszamy stacjonarną działalność muzeum.

•  Planowane otwarcia wystaw „Dwa dokumenty – dwie epoki” oraz wystawy podsumowującej 48. Ogólnopolski Konkurs Pisanek im. Michała Kowalskiego odbędą się wirtualnie. Zachęcamy do śledzenia naszego muzealnego kanału na You Tube.
  • Ekspozycje muzealne w Zespole Willowo-Ogrodowym i Spichlerzu będzie można zwiedzić jeszcze dziś w godzinach 14:00-18:00, a w sobotę i niedzielę w godzinach 12:00-18:00.
  • Ekspozycję w Muzeum Grodu Santok będzie można zwiedzić od dzisiaj do niedzieli w godzinach 12:00-17:00.
  • Informujemy również, że piątek to dzień bezpłatnego wstępu do muzeum.
  • Ogród muzealny na terenie Zespołu Willowo-Ogrodowego pozostaje otwarty przez siedem dni w tygodniu w godzinach 10:00-18:00, a wstęp do ogrodu jest bezpłatny.

Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta jest możliwe z zachowaniem reżimu sanitarnego. W trosce o bezpieczeństwo Państwa i pracowników muzeum prosimy zatem wszystkich o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Przed wizytą w muzeum prosimy o zapoznanie się z aktualnym regulaminem zwiedzania: Regulamin

Do zwiedzania ekspozycji muzealnych zapraszamy ponownie po 28 marca. To tylko dwa tygodnie! Czekamy na Państwa i życzymy zdrowia!