Na potrzeby organizacji imprez okolicznościowych lub sesji zdjęciowych

OFERUJEMY WYNAJEM
WNĘTRZ MUZEALNYCH

We wnętrzach muzealnych organizować można konferencje, warsztaty, wykłady, kameralne koncerty, spotkania artystyczne, pokazy, bankiety czy uroczystości zawarcia związku małżeńskiego.

W Państwa użytkowanie oddać możemy pomieszczenia willi położonej w Zespole Willowo-Ogrodowym przy ul. Warszawskiej 35 oraz salę klubową w Spichlerzu przy ul. Fabrycznej 1-3.

Zachęcamy do wykonywania niezapomnianych sesji zdjęciowych w unikalnych wnętrzach Muzeum Lubuskiego.

Maksymalnie 10 osób, ograniczenie czasowe do 1 godziny, wybrane ekspozycje:

  • w Zespole Willowo-Ogrodowym przy ul. Warszawskiej 35 w Gorzowie Wielkopolskim: hol główny, hol na pierwszym piętrze, Sień Herbowa, salonik neorokokowy, balkon – 100,00 zł

KOSZT WYNAJMU WNĘTRZ MUZEALNYCH

Wynajem ograniczony jest czasowo – do 8 godzin oraz wymaga podpisania z dyrektorem Muzeum umowy najmu. Cena najmu obejmuje wynajem poszczególnych pomieszczeń, udostępnienie sprzętu multimedialnego (ekran, projektor) i sprzętu nagłośnieniowego oraz poczęstunek kawowy. Przygotowanie każdego z pomieszczeń na potrzeby wynajmu (ustawienie stołów, krzeseł, nakrycie stołów, oprawa artystyczna, catering itp.) wiąże się z dodatkową opłatą i wymaga indywidualnych ustaleń ceny najmu.
Image
Hol główny
700
Charakter wnętrza podkreślają imponujące lustro usytuowane nad kamiennym kominkiem oraz przestronna, drewniana klatka schodowa. W pomieszczeniu możliwe jest ustawienie krzeseł w układzie kinowym dla maksymalnie 50 osób lub przy stole dla maksymalnie 30 osób.
Image
Sala Malarstwa
700
W pomieszczeniach cechujących się doskonałą akustyką można wsłuchać się w dźwięki fortepianu. W salach możliwe jest ustawienia krzeseł w układzie kinowym dla maksymalnie 70 osób lub przy stole dla maksymalnie 50 osób.
Image
Ogród zimowy (weranda)
550
Z tego miejsca przez ogromne okna można podziwiać widok na ogród dendrologiczny. W pomieszczeniu możliwe jest ustawienie krzeseł przy stole konferencyjnym dla maksymalnie 25 osób.
Image
Sala klubowa w Spichlerzu
600
Sala usytuowana jest na parterze budynku Spichlerz. W pomieszczeniu można korzystać z wydzielonej części barowej i pianina. Możliwe jest ustawienie krzeseł w formie kinowej lub przy stole dla maksymalnie 25 osób.

NADZORY I BADANIA ARCHEOLOGICZNE

Ceny usług archeologicznych negocjonowane są indywidualnie i zależą od zaleceń Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, terminów realizacji, rozległości terenowej itp.

Dział Archeologii Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim wykonuje komercyjne usługi archeologiczne, towarzyszące inwestycjom budowlanym. Prace prowadzi zespół archeologów z wieloletnim doświadczeniem, posiadający stosowne uprawnienia do wykonywania:

  • badań powierzchniowych,
  • nadzorów archeologicznych,
  • wyprzedzających i ratowniczych badań wykopaliskowych,
  • innych prac archeologicznych.

W ramach proponowanych ww. usług opracowujemy i przygotowujemy wnioski do Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w celu uzyskania stosownych pozwoleń na prowadzenie prac archeologicznych, co jest równoznaczne z możliwością realizacji zaplanowanej inwestycji. Koszt wykonania zleconych prac archeologicznych uzależniony jest od rodzaju stanowiska archeologicznego oraz zakresu prac podanego przez Konserwatora Zabytków.

KONTAKT: Stanisław Sinkowski, tel. 95 722 54 68, kom. 662 257 621, s.sinkowski@muzeumlubuskie.pl