pisanki

Związek Ukraińców i Zjednoczenie Łemków – zarządy kół w Gorzowie Wielkopolskim oraz Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim zapraszają do udziału w 48. Ogólnopolskim Konkursie Pisanek im. Michała Kowalskiego.

Pisanki, co najmniej 5 sztuk, wydmuszki lub ugotowane „na twardo”, należy dobrze zabezpieczyć przed uszkodzeniem. Najlepiej pakować je w specjalne tekturowe pojemniki, których używa się w handlu i transporcie, następnie do tekturowych (a nie blaszanych czy plastikowych) pudełek. Do środka prosimy włożyć kartkę z podanym imieniem i nazwiskiem autora, wiekiem i zaznaczeniem, skąd pochodzą motywy zdobień wykonanych pisanek oraz wydrukowaną i podpisaną przez uczestnika klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych.

Dobrze opakowaną paczkę wraz z wydrukowaną i podpisaną przez uczestnika klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych należy jeszcze opatrzyć napisem: „ostrożnie szkło” i wysłać do 17 marca 2021 roku na adres:
Spichlerz – filia Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim
ul. Fabryczna 1-3
66-400 Gorzów Wielkopolski
z dopiskiem „konkurs pisanek” oraz „ostrożnie szkło”.

Nagrodzone pisanki będą eksponowane na wystawie w Spichlerzu – filii Muzeum Lubuskiego im Jana Dekerta, której uroczyste otwarcie nastąpi 28 marca 2021 roku (istnieje możliwość, że wernisaż odbędzie się wyłącznie w formie online).

Regulamin konkursu oraz klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych do pobrania:

REGULAMIN,

Zadanie publiczne finansowane z budżetu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.