Otwieramy muzeum!

Z przyjemnością informujemy, że filie Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta: Spichlerz oraz Muzeum Grodu Santok będą otwarte dla Zwiedzających od najbliższej środy, 5 maja 2021 roku. Filia Zespół Willowo-Ogrodowy zostanie otwarta 15 maja 2021 roku.

Ekspozycje muzealne w Spichlerzu można będzie zwiedzać od środy do niedzieli w godzinach 10:00-18:00, natomiast w Muzeum Grodu Santok od środy do niedzieli w godzinach 10:00-17:00.

Ogród muzealny na terenie Zespołu Willowo-Ogrodowego oraz wystawa czasowa „Dwa dokumenty – dwie epoki” współfinansowana z budżetu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego będą otwarte przez siedem dni w tygodniu w godzinach 10:00-18:00, a wstęp na teren ogrodu oraz zwiedzanie wystawy są bezpłatne.

Informujemy również, że w piątki wstęp do muzeum jest bezpłatny!

Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa sanitarnego podczas zwiedzania, tzn.:

— zasłanianie ust i nosa,

— dezynfekcję dłoni,

— dystans społeczny (1 osoba na 15 m²)

oraz o zapoznanie się z aktualnym cennikiem i regulaminem zwiedzania.