Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

Mijający rok postawił przed nami wyzwania, których nie oczekiwaliśmy. Dzięki pracy zdalnej nabyliśmy nowych umiejętności i poszerzyliśmy wiedzę na temat możliwości kontaktowania się z Państwem na odległość. Muzealnicy stali się youtuberami (niektórzy z nas dopiero poznali znaczenie tego określenia!), aktorami i aktywnymi użytkownikami mediów społecznościowych. Wszyscy pozostawmy dla siebie z tych doświadczeń jak najwięcej dobrego i na trochę wyjdźmy z ról. Życzymy Państwu, aby Święta Bożego Narodzenia były czasem offline. Niech spokój, radość i beztroska sprawią, że zapomnicie o Facebooku, YouTube, Instagramie i Twitterze. Oby ostatnie dni bieżącego roku pozostawiły w naszych sercach same dobre wspomnienia. Wszelkiej pomyślności w nadchodzącym czasie i Nowym Roku życzy załoga Muzeum Lubuskiego!