Świąteczna oferta edukacyjna dla grup zorganizowanych

Szóstego grudnia ruszają zapisy na lekcje i warsztaty muzealne online. Oferta skierowana jest do zorganizowanych grup przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

Naszą przygodę z edukacją muzealną w sieci rozpoczynamy od tematyki bożonarodzeniowej. Przygotowaliśmy dla Państwa dwie propozycje zajęć:
– „Czar Bożego Narodzenia” i
– „Bożonarodzeniowe ozdabianie”,
podczas których dzieci nauczą się, jak wykonać bożonarodzeniową szopkę oraz niezwykłe ozdoby choinkowe.

Ze względu na hybrydowy system pracy zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zapisy przyjmują i szczegółowych informacji udzielają:
– Małgorzata Ziętek – e-mail: m.zietek@muzeumlubuskie.pl (tel.: 95 732 28 43),
– Wioletta Amanowicz – e-mail: w.amanowicz@muzeumlubuskie.pl (tel.: 95 722 54 68).

Udział w zajęciach jest bezpłatny!