III Gorzowski Tydzień Seniora w Muzeum Lubuskim

W tym roku Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim przygotowało wyjątkowe propozycje z okazji Tygodnia Seniora.

W środę 7 października zapraszamy wszystkich Seniorów na bezpłatne zwiedzanie wystaw w dwóch naszych filiach:
– Zespole Willowo-Ogrodowym przy ul. Warszawskiej 35
– oraz Spichlerzu przy ul. Fabrycznej 1-3.
Seniorzy, którzy w tym dniu odwiedzą filie Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta, będą mieli okazję zwiedzić muzeum z przewodnikiem oraz otrzymają drobny upominek.
Przewodnicy będą dostępni o pełnych godzinach: 12:00, 13:00, 14:00 i 15:00.

Ponadto od 7 do 11 października Seniorzy będą mogli zakupić w promocyjnej cenie – 15 zł – albumy „Waldemara Kućki spacer po Gorzowie”. Serdecznie zapraszamy!

Przypominamy, że w muzeum obowiązuje przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, tj. dezynfekcja rąk, zakrywanie ust i nosa, zachowanie dystansu społecznego.

Zachęcamy również do skorzystania z propozycji przygotowanych przez inne instytucje: