Nocny Szlak Kulturalny 2020

Zapraszamy na kolejny, czwarty Nocny Szlak Kulturalny. Jak co roku głównym organizatorem jest Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie Wielkopolskim. W sobotę, 12 września, miasto wypełni się kulturalnymi wydarzeniami, w których zdecydowanie warto wziąć udział. Nocny Szlak Kulturalny po raz kolejny tworzony jest dzięki współpracy instytucji kultury, stowarzyszeń i fundacji, wszelkich grup artystycznych, lokali gastronomicznych oraz klubów. Swoją cegiełkę dokłada Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta, instalując na Starym Rynku wystawę czasową: „75 lat Miasta – początki gorzowskiej kultury” oraz otwierając czasową ekspozycję plakatu teatralnego: „Wiesław Strebejko. 1945-1994” w filii Spichlerz.
Spotkajmy się na Szlaku!

Szczegółowy plan wydarzeń na stronie: https://nsk.mckgorzow.pl/