Promocja z okazji 2 lipca 2020 roku, czyli 763 rocznicy lokacji naszego Miasta

Bieżący rok jest wyjątkowy zarówno dla Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, jak i dla Muzeum Lubuskiego. Siedemdziesiąt pięć lat temu polskie władze w mieście uzyskały suwerenność, niedługo potem, w tym samym roku, powstało Muzeum Ziemi Lubuskiej w Gorzowie – dziś Muzeum Lubuskie.

Dzisiejsza data – 2 lipca 2020 roku – to kolejne ważne święto w lokalnym kalendarzu. Obchodzimy bowiem 763 rocznicę lokacji naszego Miasta.

Z okazji urodzin Miasta, urodzin Muzeum Lubuskiego oraz jubileuszu powstania polskiej administracji w Gorzowie przygotowaliśmy niespodziankę dla mieszkańców. Od dziś – 2 lipca do 8 września album oraz tekę ze zdjęciami gorzowskiego fotografa Waldemara Kućki można nabyć w promocyjnych cenach:

— 1 egzemplarz – 30 zł,

— 5 i więcej egzemplarzy – 25 zł/szt.,

— teka z 12 fotografiami artysty – 10 zł.

Zapraszamy do Muzeum!