Wznowienie konkursu na symbol promocyjny Ziemi Lubuskiej

Stwórz symbol promocyjny Ziemi Lubuskiej i wygraj 3 000 złotych!

Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego w Zielonej Górze, Muzeum Etnograficzne w Zielonej Górze – Ochli i Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim wznawiają konkurs na symbol promocyjny Ziemi Lubuskiej.

Konkurs ma na celu wyłonienie symbolu promocyjnego Ziemi Lubuskiej, w formie namacalnej, który będzie wizytówką Ziemi Lubuskiej i będzie stanowił pamiątkę utożsamianą z regionem.

Konkurs potrwa do 21 sierpnia (piątek) 2020 roku, mogą w nim wziąć udział Wytwórcy zamieszkujący województwo lubuskie.

Osoby zainteresowane wykonaniem symbolu promocyjnego Ziemi Lubuskiej prosimy o zapoznanie się z Regulaminem wraz z załącznikami.

Wytwórców zachęcamy do działania i życzymy powodzenia.