Ponowne otwarcie muzeum dla zwiedzających – 3 czerwca

Szanowni Państwo, z radością informujemy, iż od 3 czerwca ponownie otwieramy nasze muzeum dla zwiedzających. Willa w Zespole Willowo-Ogrodowym przy ul. Warszawskiej 35 oraz filia Spichlerz przy ul. Fabrycznej 1 będą dla Państwa otwarte od wtorku do niedzieli włącznie, od godziny 12:00 do 16:00. Ze względów bezpieczeństwa związanych z minimalizacją ryzyka zakażenia i rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 wszyscy odwiedzający nasze obiekty będą obowiązani przestrzegać ogólnie przyjętych zasad, tj. dezynfekować dłonie przy wejściu, utrzymywać zalecany dystans 2 metrów od innych osób (z wyłączeniem rodzin do 5 osób oraz rodziców dzieci do 13. roku życia) oraz zakrywać usta i nos.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zwiedzania muzeum wydanym przez Dyrektora Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim, w związku z panującym w kraju stanem epidemiologicznym.