Konkurs plastyczny „Muzealni(a)cy – zabytkowi detektywi”

„Muzealni(a)cy – zabytkowi detektywi” – konkurs z okazji
75 lat Muzeum w Gorzowie Wielkopolskim

Specjalne wydanie konkursu kierujemy do młodszych odbiorców. Zapraszamy do udziału uczniów klas 1-6! Nagroda główna to pobyt zwycięzcy w Muzeum (filia Spichlerz) i poznanie wszystkich tajników pracy muzealnika. Dziecku, którego praca plastyczna zdobędzie pierwsze miejsce zapewnimy opiekę, zwiedzanie obiektu i magazynów, które na co dzień nie są dostępne dla odwiedzających, spotkania z pracownikami, posiłek w strefie gastronomicznej Nova Park oraz upominki. Wyróżnieni za II i III miejsce otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Wszelkie szczegóły konkursu i uczestnictwa w nim zawarte są w regulaminie.
Zapraszamy do zabawy!