Promocja albumu Waldemara Kućki odwołana

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że zaplanowana na 21 marca 2020 roku w Galerii Handlowej Nova Park promocja II tomu albumu „Waldemara Kućki spacer po Gorzowie” nie odbędzie się.

Sztab kryzysowy z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego podjął decyzję o czasowym zamknięciu od 12 marca 2020 roku instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego, aby powstrzymać szerzenie się SARS-COV-2.

O możliwości nabycia publikacji, jak również o ewentualnym nowym terminie promocji, będziemy Państwa informować na bieżąco. Prosimy śledzić aktualności na naszej stronie internetowej http://www.muzeumlubuskie.pl oraz na Facebooku @MuzeumLubuskie.