Photographer

Amanda Smit
Photographer
Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value
Phone
+61 (383) 76-62-84
Email
dynamicframeworks@gmail.com
Address
121 King St, Melbourne VIC 3000, Australia

Zawieszenie działalności instytucji kultury i placówek szkolnictwa artystycznego – aktualizacja 13 marca 2020

Image module

UWAGA! Muzeum Lubuskie, jako instytucja odpowiedzialna, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, od 12 do 25 marca będzie zamknięte dla zwiedzających

„W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 sztab kryzysowy z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu od 12 marca 2020 roku instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego”.

https://www.gov.pl/web/kultura/zawieszenie-dzialalnosci-instytucji-kultury-i-placowek-szkolnictwa-artystycznego

Jednocześnie przedstawiamy Państwu aktualną informację Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dotyczącą instytucji kultury:

https://www.gov.pl/web/kultura/koronawirus-informacja-dla-dyrektorow-instytucji-kultury

Przypominamy również, iż wszelkie informacje dotyczące koronawirusa znajdują się na stronie Ministerstwa Zdrowia w zakładce „co musisz wiedzieć o koronawirusie”:

https://www.gov.pl/…/zdr…/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie