Prezentacja filmu oraz broszury pt.: Dziedzictwo kulturowe powiatu gorzowskiego. Zabytki ruchome, kategorie i przykłady.

Stowarzyszenie Absolwenci AWF Gorzów oraz Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim zapraszają na: prezentację filmu oraz broszury pt.: DZIEDZICTWO KULTUROWE POWIATU GORZOWSKIEGO. ZABYTKI RUCHOME, KATEGORIE I PRZYKŁADY. Wybrane gminy: Santok, Kłodawa, Bogdaniec, Witnica, Kostrzyn n/O.

Pomysłodawcami oraz wykonawcami projektu są – Robert Piekarski i Sławomir Kaczorowski ze Stowarzyszenia Absolwenci AWF Gorzów.

Prezentacja odbędzie się 16 stycznia 2020 roku o godzinie 17:30 w
Zespole Willowo-Ogrodowym przy ul. Warszawskiej 35 w Gorzowie Wielkopolskim. Zapraszamy!

Projekt zrealizowany został w ramach zadania publicznego współfinansowanego ze środków Powiatu Gorzowskiego.