Promocja książki dr Małgorzaty Pytlak – „Późnośredniowieczny warsztat garncarski ze Smolnicy. Rekonstrukcja procesu wytwarzania naczyń”.

10 grudnia 2019 roku, w Zespole Willowo-Ogrodowym filii Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim, odbyła się promocja książki dr Małgorzaty Pytlak „Późnośredniowieczny warsztat garncarski ze Smolnicy. Rekonstrukcja procesu wytwarzania naczyń”. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego wydarzenia.

Projekt współfinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Ochrona zabytków archeologicznych”.

Partnerem projektu jest Miasto i Gmina Dębno.