Photographer

Amanda Smit
Photographer
Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value
Phone
+61 (383) 76-62-84
Email
dynamicframeworks@gmail.com
Address
121 King St, Melbourne VIC 3000, Australia

Gorzowskie Konwersatoria Muzealne

Image module

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysłuchania, w ramach Gorzowskich Konwersatoriów Muzealnych, wystąpienia Konrada Zaleskiego „Nowosiółka Koropiecka i Puźniki – zapomniane mogiły historii”

Konrad Zaleski, od czterech lat prowadzi badania genealogiczne w oparciu o dokumenty z m.in. Archiwum Akt Dawnych w Warszawie, Państwowego Archiwum we Lwowie, Obwodowego Archiwum w Tarnopolu, Staatsarchiv w Wiedniu. Jest administratorem profilu „Nowosiółka Koropiecka, Puźniki — nasze dziedzictwo” na portalu społecznościowym Facebook oraz strony internetowej: nowosiolkakoropiecka.gorzow.iq.pl. Laureat, finalista olimpiad i konkursów historycznych, stypendysta Prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego i Marszałka Województwa Lubuskiego. Uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Gorzowie Wielkopolskim.

Wykład odbędzie się w środę 11 grudnia 2019 o godzinie 17:00 w filii Muzeum Lubuskiego przy ul. Warszawskiej 35 w Gorzowie Wielkopolskim.

Serdecznie zapraszamy!