Archeolodzy Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta wyróżnieni odznaczeniami „Za opiekę nad zabytkami”!

Dwóch naszych archeologów: Stanisław Sinkowski oraz Paweł Kaźmierczak zostali uhonorowani kolejno: złotą i srebrną odznaką „Za opiekę nad zabytkami”. Zaszczytne wyróżnienie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego otrzymali z rąk Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, pani Barbary Bielinis-Kopeć. A wszystko to podczas Inauguracji Europejskich Dni Dziedzictwa, która odbyła się we Wschowie 7 września 2019 roku. Gratulujemy!

Fot. Ryszard Patorski