Walentynki? Tylko „Kulturalna Gra Wstępna” w Muzeum

Kto nie chciałby spędzić walentynkowego popołudnia w romantycznej atmosferze, przy nastrojowej muzyce Leonarda Cohena, niosącej się po pięknych wnętrzach zabytkowej willi? Taka aura sprzyja celebrowaniu święta miłości, prawda?…

Pamiętacie ubiegłoroczny koncert „Project Cohen” w wykonaniu grupy 5 Pora Roku? Kontynuacja tej muzycznej opowieści, czyli „Cohen 84”, już 14 lutego br. o godz. 17.30 w Zespole Willowo-Ogrodowym przy ul. Warszawskiej 35. Premiera koncertu „Cohen 84” odbyła się w 2018 roku, w którym artysta obchodziłby swoje 84 urodziny.

Słodkie upominki i bardzo atrakcyjne niespodzianki dla najbardziej zaangażowanych przygotowali nasi partnerzy: Galeria Askana, Sauna Olimpia SPA, Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka, Stal Gorzów, Restauracja Pocztowa 13, Filharmonia Gorzowska.

Bilety w cenie 25 zł / osoba dostępne w Zespole Willowo-Ogrodowym przy ul. Warszawskiej 35. Liczba miejsc ograniczona!

Zachęcamy do wspólnego świętowania! Zapewniamy niepowtarzalny klimat.