Z głębokim smutkiem przekazujemy wiadomość o śmierci Albina Kryszki – postaci wyjątkowej, współtwórcy Muzeum Grodu Santok – filii Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim, uhonorowanego statuetką „Zasłużony dla archeologii gorzowskiej”, naczelnika i wójta Gminy Santok w latach 1973-1990. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Załoga Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta składa wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym.

Grób zmarłego znajduje się na cmentarzu komunalnym przy ul. Żwirowej w Gorzowie Wielkopolskim.

Źródło fotografii: Gmina Santok