Waldemara Kućki spacer po Gorzowie

Już jest! Publikacja „Waldemara Kućki spacer po Gorzowie (lata 60. I 70.)” prezentuje ponad trzysta widoków naszego miasta, uwiecznionych w obiektywie niezapomnianego artysty, dokumentalisty i pasjonata fotografii. Sceny rodzajowe, Arsenał, Warta, Jan Korcz, tramwaje, pasące się kozy przed budynkiem Urzędu Miejskiego, jadący ulicą Hawelańską wóz konny, krowa prowadzona ulicą Teatralną – te i wiele innych obrazów wyselekcjonował dla nas autor, Lech Dominik. Na spotkanie promujące książkę wydaną przez Nadwarciańskie Towarzystwo Upowszechniania Dziedzictwa Kulturowego, dzięki wsparciu finansowemu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego oraz Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta, zapraszamy do filii Muzeum – Zespołu Willowo-Ogrodowego przy ul. Warszawskiej 35 już 11 stycznia o godz. 17.00. Do zobaczenia w Nowym Roku!