Jeszcze Polska….

Tłum młodzieży z Liceum Plastycznego uczestniczył w dzisiejszym wernisażu wystawy „Jeszcze Polska…”, podczas której prezentowane są prace dyplomantów młodego pokolenia gorzowskich artystów. „ W czasach, kiedy coraz częściej słyszymy o kryzysie wartości i relacji, Ci młodzi ludzie mieli odwagę, aby w artystycznym wyrazie zamknąć swoją intymną interpretację niepodległości i patriotyzmu, a zarazem podjęli próbę otwarcia odbiorców na relację z tymi wartościami” – mówiła dyrektor Muzeum Lubuskiego dr Ewa Pawlak podczas uroczystego otwarcia wystawy.

Zapraszamy Wszystkich do zwiedzania wystawy, życząc głębokich refleksji i wzruszeń.