Blisko siedemdziesięcioro młodych miłośników przyrody z zaprzyjaźnionej z muzeum Szkoły Podstawowej nr 17 tworzyło dzisiaj w muzealnym ogrodzie najpiękniejszą kolekcję tej jesieni.

Wzorem ubiegłego roku, pozwalamy, aby cudnej urody liście z wyjątkowej kolekcji drzew zdobiących nasz muzealny ogród, ponownie utworzyły wyjątkowy kobierzec.

Specjalnie dla Państwa, wychodząc naprzeciw złotej polskiej jesieni, taki stan postanowiliśmy utrzymywać aż do najbliższej niedzieli. Zapraszamy zatem wszystkich miłośników rodzinnych i romantycznych spacerów na łonie przyrody. Zachęcamy do uchwycenia piękna natury i zebrania kolekcji różnorodnych liści, a także na wykonanie niepowtarzalnych zdjęć w jesiennym ogrodzie Muzeum Lubuskiego przy ulicy Warszawskiej 35. Zapraszamy od 2 listopada w godzinach od 10 do 18.

Partnerem akcji w tym roku został Gorzowski Rynek Hurtowy, miłośnik natury i propagator zdrowego stylu życia, który ufundował jabłka dla naszych milusińskich.