W odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie zwiedzaniem Muzeum w soboty, kontynuując rozpoczętą w ubiegłym roku akcję „Otwieramy Muzeum”, postanowiliśmy zmienić godziny naszej pracy, tak aby były one jeszcze lepiej dostosowane do Państwa potrzeb. W związku z tym będą Państwo mogli zwiedzać Spichlerz i Zespół Willowo-Ogrodowy w następujących godzinach:

od wtorku do piątku – 9.00-16.00,
w soboty i niedziele – 11.00-17.00.

W poniedziałki Muzeum jest nieczynne – ten dzień poświęcamy na prace gabinetowe, administracyjne i organizacyjne, które m.in. mają udoskonalać naszą ofertę dla Państwa.