Photographer

Amanda Smit
Photographer
Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value
Phone
+61 (383) 76-62-84
Email
dynamicframeworks@gmail.com
Address
121 King St, Melbourne VIC 3000, Australia
Image module

Kilkadziesiąt osób uczestniczyło w odkrywaniu prawdy i obalaniu mitów dotyczących gorzowskiej katedry podczas pierwszego w tym sezonie wykładu w ramach dziesiątej już edycji Gorzowskich Konwersatoriów Muzealnych.

Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim organizuje już dziesiątą edycję cyklu wykładów połączonych z konwersatoriami. Przewidziano dziesięć tematów dotyczących archeologii, etnografii, historii, numizmatyki i sztuki. Celem „konwersatoriów muzealnych” jest rozszerzenie wiedzy o historii i kulturze naszego miasta. Organizatorzy pragną przyczynić się do ustalenia prawdy historycznej i oddzielenia jej od funkcjonujących mitów.
Wykładowcami będą specjaliści z Muzeum. Po wykładzie staną się oni moderatorami konwersatorium, podczas którego do dyskusji zaproszeni zostaną uczestnicy spotkania. Muzeum zachęca także do wygłaszania koreferatów bądź komunikatów na zaplanowany temat.
Oferta adresowana jest do wszystkich miłośników historii i kultury miasta bez względu na status zawodowy. Liczymy na udział nauczycieli, przewodników turystycznych, seniorów, studentów i licealistów.
Z radością spotkamy się z Państwem Zespole Willowo-Ogrodowym przy ulicy Warszawskiej 35 w każdą drugą środę miesiąca o godzinie 17:00.