1 września 2018 roku w „Zagrodzie Młyńskiej” odbył się turniej łuczniczy organizowany przez Zrzeszenie Rekonstruktorów Gorzowskich oraz Muzeum Lubuskim im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. W turnieju wzięli udział zawodnicy z Gorzowa, Słubic, Gubina, Gniezna.  Najlepsi uczestnicy otrzymali  w nagrodę puchary ufundowane przez Muzeum oraz książki przyrodnicze ofiarowane przez Nadleśnictwo Bogdaniec.  Wspaniała zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych zakończyła się biesiadą przy ognisku na wyspie młyńskiej. Kiełbasy na ognisko zasponsorował Sklep Mięsno – Wędliniarski „OLIWIA” Magdaleny Królikowskiej z Bogdańca.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom oraz sponsorom wydarzenia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.