W dzisiejszej konferencji prasowej dotyczącej oferty naszych półkolonii pod hasłem „Ferie w Domu Muz!” udział wzięli specjalni goście – Krokodyl Tirek i jego żona – żywe maskotki Inspektoratu Transportu Drogowego.

Przedstawiciele Inspektoratu przekazali nam 70 kamizelek odblaskowych oraz opaski odblaskowe na ręce, które wręczymy uczestnikom w pierwszych dniach trwania półkolonii. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo najmłodszych, dlatego oddając nam swoje dzieci pod opiekę, otrzymują Państwo gwarancję, że trafiły we właściwe miejsce, a dodatkowo atrakcyjnie spędzony czas związany ze sztuką i kulturą zapewni im niesamowite wspomnienia.

Serdecznie zachęcamy do zapisów! Szczegóły w zakładce DZIECI W MUZEUM.