Samorządowe Obchody 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Image module

W roku 2018 mija 100. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Chcielibyśmy świętować ją wspólnie – poprzez połączenie myśli i serc wszystkich lubuszan.
W ramach  „Samorządowych Obchodów 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości” przygotowaliśmy dla Państwa dwa atrakcyjne wydarzenia:

  • konkurs na komiks dotyczący rocznicy odzyskania niepodległości – zwycięski komiks będzie wykorzystywany do zajęć edukacyjnych oraz lekcji i warsztatów muzealnych związanych z tematyką odzyskania niepodległości;
  • „Piknik Niepodległościowy”, który odbędzie się dokładnie 100 dni przed setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę, czyli 3 sierpnia 2018 roku. O szczegółach poinformujemy Państwa już wkrótce.

Zachęcamy do śledzenia aktualności na naszym oficjalnym profilu na Facebooku i naszej stronie internetowej.

Kalendarium najważniejszych wydarzeń organizowanych w ramach „Samorządowych Obchodów 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości” znajdziecie Państwo tutaj.

Wydarzenia organizowane w ramach „Samorządowych Obchodów 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości” są finansowane z budżetu Samorządu Województwa Lubuskiego.

Aktualności: